O ZESPOLE

Zespół aGain powstał w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Debiut sceniczny to 11 grudnia 2015. Grają mocnego ale melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami opartego o profesjonalną i żywiołową sekcje rytmiczną. Charakterystyczne dla zespołu jest połączenie mocnego i melodyjnego głosu wokalistki z rock’owym brzmieniem gitar.
Kapela zadebiutowała na scenie u boku zespołu aktora Pawła Małaszyńskiego „Cochise”. aGain koncertował w wielu miastach Polski zyskując pochlebne opinie publiczności. Ostatni czas to niewątpliwa przyjemność uczestniczenia w trasie trójmiejskiego składu „Milczenie Owiec”, koncerty w Jarocinie, zaproszenie na największy w Polsce zlot aut amerykańskich American Cars Mania oraz występ na jednej scenie z zespołem VIDEO czy Luxtorpeda. aGain został uznany zespołem tygodnia, miesiąca oraz 3 zespół roku 2016 jednego z największych portali muzycznych fabrykazespolow.pl.

Członkowie zespołu otwarcie przyznają, że nie uciekają od grania coverów inspirujących zarówno sam zespół jak i publiczność, która pojawia się na ich koncertach. Są to utwory zarówno Polskich zespołów takich jak Acid Drinkers, Milczenie Owiec czy Ania Rusowicz jak również standardy takie jak Led Zeppelin, Guano Apes czy Faith no more.

Komponowanie i granie muzyki to dla nich hobby, rozrywka i zabawa, która ma tworzyć atmosferę i uszczęśliwiać nie tylko muzyków ale i wszystkich tych którzy chcą choć na chwile wpaść w wir rock’n rolla.

Agata  – vocal; Mateusz „Mati”  – bass;  Marcin „Kaczor” – drums; Robert „BobbiE” – guitar;