OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu rock’owego aGain

DSC_3865

Nasza muzyka to żywa sekcja rytmiczna w połączeniu z ciężko brzmiącą gitarą oraz charakterystycznym melodyjnym wokalem. Takie zestawienie tworzy obecny rockowo-bluesowy klimat kapeli, bardzo dobrze przyjmowany przez publiczność. Nie uciekamy również od grania coverów inspirujących zarówno nas jak i publiczność, która pojawia się na naszych koncertach. Są to utwory zarówno Polskich zespołów : Acid Drinkers, Milczenie Owiec, Ania Rusowicz czy Ewa Farna jak również standardy takie jak Led Zeppelin, Rage Against the Machine czy Guano Apes.

Komponowanie i granie muzyki to dla nas hobby, rozrywka i zabawa. Chcemy tworzyć atmosferę i uszczęśliwiać nie tylko samych siebie ale i wszystkich tych, którzy chcą choć na chwile wpaść w wir rock’n rolla. Wszyscy pracujemy zawodowo a każdą wolną chwile staramy się poświęcać na to co nam ” w duszy gra” :)

aGain zespoł

Instrumentaliści zespółu aGain współpracowali ze sobą już wcześniej począwszy od roku 2004 współtworząc zespół GOOD GOD (https://myspace.com/goodgodpoland) oraz w późniejszym czasie band INDEPENDENT MUSIC GROUP (2006) (https://myspace.com/imgband). Był to luźny projekt otwarty na wszystkich zainteresowanych współpracą muzyków (m.in. wokalista zespołu 3siostry, perkusista zespołu Lombard oraz Artrosis czy basista ZaZuZi)

Debiut sceniczny w aktualnym składzie zagraliśmy z zespołem aktora Pawła Małaszyńskiego „Cochise”, gdzie zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci przez publiczność. Nasze utwory są również wykorzystywane jako podkłady dźwiękowe w rozmaitych projektach kulturalnych jak np. Kreatywna Kultura – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny -Kliknij link-

Przydatne linki:
Facebook aGain – https://www.facebook.com/againgroup/
Witryna internetowa – http://www.again.globin.pl/
Soundclound – https://soundcloud.com/againgroup/
Youtube – https://www.youtube.com/again/
Fabryka Zespołów – http://www.fabrykazespolow.pl/again/
ReverbNation – https://www.reverbnation.com/again3

Nasze występy maja formę koncertu ok. 1:20 godz. lub setów po ok. 20 min. Koszty ustalamy indywidualnie po skontaktowaniu się z organizatorami  (w zależności od terminu, rodzaju wydarzenia, czasu trwania ew. noclegu) Szczegółowe warunki występu dostępne w umowie, którą przesyłamy w przypadku zainteresowania.

Skład zespołu:

Agata – vocal;
Marek „Longer” – bass; vocal
Marcin „Kaczor” – drums;
Robert „BobbiE” – guitar;

Agata zespół aGain
Agata zespół aGain
Marek zespół aGain
Marek zespół aGain
Marcin zespół aGain
Marcin zespół aGain
Robert zespół aGain
Robert zespół aGain

Dodatkowo:
Akustyk; Pracownik techniki; Kierowca

Zapraszamy do współpracy i kontakt z nami !!!

PS. Informacje dotyczące Rider’u technicznego można znaleźć na stronie internetowej zespołu

http://www.again.globin.pl/
——————————————————————————

Pozdrawia zespół aGain

kontakt: 600 224 878 – ROBERT

e-mail: rrooggeerroo@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/againgroup/